You are currently viewing День комп’ютерника і програміста
  • Запис опубліковано:13.09.2023
13 вересня – День комп’ютерника і програміста. Хоч це і неофіційне професійне свято, але воно дуже популярне серед працівників цих професій. Цього дня ми маємо змогу вшанувати комп’ютерників і програмістів, які роблять наше життя цікавішим та легшим завдяки новим технологічним розробкам.
Програміст — звучить не просто гордо, а прибутково та престижно. Сьогодні вони можуть творити таке, що ще кілька десятиліть тому людство не могло собі навіть уявити.
Усе, з чим ми стикаємося у роботі з комп’ютером, — результат роботи програмістів. Крім того, практично кожен електронний пристрій — від пульта дистанційного керування до складних промислових верстатів з програмним керуванням — проходить через руки цих фахівців.
В День програміста ми, просунуті і не дуже користувачі, можемо побажати цим цифровим гуру стрункого коду з коментарями та завжди вдалої компіляції програм.
Кого поважають і цінують самі програмісти? Кого можна назвати найкращими в сфері ІТ? Однозначних рейтингів з даного питання немає. Однак є деякі особистості, імена яких згадують дуже часто та внесок яких в сферу IT практично безцінний.
У рамках інформаційної години студенти груп 31-Ф спеціальності 072 Фінанси банківська справа та страхування та 31-Б спеціальності 071 Облік і оподаткування за допомогою відеоролика були ознайомлені з інформацією про п’ятьох найвідоміших програмістів та їхніми досягненнями у сфері ІТ.
П’ять найвідоміших програмістів у світі, які починали з нуля. Ці люди надихають та мотивують. Вони – лідери ІТ бізнесу та ІТ інновацій. Завдяки їхнім надбанням ІТ індустрія сьогодні максимальна спрощена для того, щоб програмісти та розробники з усього світу могли легко опанувати її, достойно заробляти та постійно вдосконалювати свої знання, маючи готові шаблони для професійного навчання.
 
Публікацію підготувала Лілія Качала
 

Залишити відповідь