You are currently viewing День миру
  • Запис опубліковано:21.09.2023
21 вересня відзначається Міжнародний день миру.
Українці завжди поважали мир. Наша держава за жодних обставин не дозволяла собі погрожувати війною сусідам, підтримувала тісні відносини з усіма країнами; мир для України завжди був нормою життя.
Над головами громадян не літали бомби та снаряди. Поля засівалися й оралися тільки сільськогосподарською технікою. Люди мирно жили, будували плани. Ніхто не гинув і не отримував каліцтв під шквалом осколків і кулеметних черг. 
У 2014 році Російська Федерація стрімко анексувала український Крим і розпочала бойові дії на східних територіях Луганської та Донецької областей.
24 лютого 2022 року орди російських терористів вже масово ринули на нашу землю. Агресор розв’язав широкомасштабну жорстоку війну. Вбито і покалічено тисячі українських громадян. Мільйони людей з окупованих українських територій вмить стали біженцями і вимушеними переселенцями. Кровожерливий ворог здійснює відкритий геноцид українського народу, нищить цивільну інфраструктуру, наносить смертоносні ракетні удари по всій Україні.
Сьогодні 575-й день героїчного спротиву нашого народу. Жоден із цих днів в Україні не був спокійним та тихим. Але мир обов’язково повернеться до нас. Ми не марнуємо жодного дня! Робимо все можливе, а, коли потрібно, і неможливе! Щомиті, щосекунди ми стаємо на крок ближчими до справедливого і надійного миру
Ми постійно і невтомно працюємо над НАБЛИЖЕННЯМ НАШОЇ ПЕРЕМОГИ. Для всього світу ми стали глобальним прикладом того, як треба захищати життя. СЛАВА КОЖНІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ЛЮДИНІ, яка працює заради України! СЛАВА КОЖНОМУ УКРАЇНСЬКОМУ ВОЇНУ, який бється заради України! СЛАВА УКРАЇНІ! МИРУ ВСІМ НАМ!
Студенти групи 41з (куратор Кононенко Наталія) зараз перебувають на практиці поза стінами нашого коледжу. Для четвертокурсників було організовано інформаційну годину по відеозвязку. Основну думку зустрічі виразила Могилат Анастасія.
Публікацію підготувала Наталія Кононенко

Залишити відповідь