You are currently viewing День народження української гривні
  • Запис опубліковано:05.09.2023
2 вересня 2023 року українська гривня відзначила свій 27 рік перебування в грошовому обігу. До відзначення Дня гривні Національний банк, Центр фінансових знань «ТАЛАН» та Музей грошей за підтримки проєкту USAID “Реформування фінансового сектору в Україні” підготували захоплюючу програму, яка включає вебінари, майстер-класи, віртуальні екскурсії, які проходитимуть в онлайн форматі, а також пішохідні екскурсії для студентів.
 
Так, 4 вересня здобувачі освіти групи 31ф спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» разом з викладачем обліково-економічних Вікторією Рудик відвідали один з таких заходів.
 
Онлайн-зустріч «Україна в світовій нумізматиці та боністиці» провів головний редактор журналу “Нумізматика і фалеристика”, член Національної спілки журналістів України , член Комісії з дизайну пам’ятних монет НБУ Максим Загреба.
 
Під час зустрічі було обговорено, які саме іноземні монети присвячені Україні, українській культурі та видатним історичним подіям та постатям України.
Також присутні мали змогу поставити досвідченому нумізмату запитання. Безумовно, зустріч виявилася цікавою та пізнавальною для всіх учасників заходу.
 
Публікацію підготувала Вікторія Рудик

Залишити відповідь