You are currently viewing День підприємця
  • Запис опубліковано:03.09.2023
Традиційно на початку вересня у нашій державі відзначається День підприємця.
Підприємництво відіграє важливу роль у розвитку економіки країни, у вирішенні багатьох соціальних проблем, насамперед, тих, що зорієнтовані на забезпечення зайнятості, насичення ринку необхідними товарами та послугами, створення конкуренції, що сприятливо впливає на розвиток економіки та забезпечує стабільність держави в цілому.
У більшості країн світу з ринковою економікою підприємництво вважається одним із найпрестижніших занять.  Що більше в країні реалізованих підприємців, тим вища конкуренція, задоволеніші споживачі, швидший прогрес. Високий рівень підприємницької активності призводить до зростання валового внутрішнього продукту (ВВП), створення робочих місць, збільшення рівня податкових відрахувань, підвищення рівня життя мешканців країнидозволяє людині відчути себе господарем своєї долі.
Основним діючим елементом у підприємництві є підприємець – суб’єкт, що знаходить і розвиває нові види економічної діяльності, методи виробництва, нові сфери застосування капіталу.
Підприємець прагне зайняти свою нішу на ринку товарів чи послуг, спрямовує свою діяльність на виробництво потрібної і якісної продукції, намагаючись тим самим привернути до себе споживача. Все це перетворює підприємництво у своєрідний соціальний двигун економічного розвитку країни.
В умовах розпочатої росією війни проти України, підприємці активно беруть участь у житті країни, допомагають армії та громадянам на різних рівнях. Багато компаній надають фінансову допомогу для закупівлі військової техніки, амуніції та іншого обладнання для військових. Інші – підтримують власних працівників, надають гуманітарну допомогу переселенцям, забезпечують ліками та медичним обладнанням лікарні. Чимало компаній збирають кошти на ремонт та будівництво інфраструктури в зоні бойових дій.
Щиро вітаємо усіх підприємців із професійним святом! Бажаємо вам, успішного ведення своєї справиреалізації нових ідей, гнучких умов для ведення бізнесу, матеріального благополуччя, завжди сплачених податків!
 
Публікацію підготувала Вікторія Галушка

Залишити відповідь