You are currently viewing День відкритих дверей
  • Запис опубліковано:18.11.2023

День відкритих дверей – це традиційний захід, під час якого випускники закладів загальної середньої освіти мають змогу отримати необхідну інформацію про спеціальності та освітні програми, за якими здійснюється підготовка у нашому навчальному закладі, ознайомитися з інформацією про умови вступу, більше дізнатися про студентське життя. 18 листопада 2023 року ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ» гостинно відкрив двері для всіх охочих  стати частиною нового сучасного освітнього середовища, долучитись до світу науки та до нових захоплень.

Відповідальний секретар приймальної комісії коледжу Ігор Лотиш познайомив з історією нашого навчального закладу та розповів про особливості Вступної кампанії – 2024. У ході зустрічі від завідувачів економічного та технологічного  відділень –  Лілії Гладкої та Алли Цебро –  майбутні здобувачі освіти отримали конструктивні відповіді на запитання стосовно актуальності попиту запропонованих спеціальностей на ринку праці, особливостей перебігу освітнього процесу, перспектив та можливостей розвитку, які пропонує коледж.

Приймальна комісія коледжу завжди готова допомогти та відповісти на всі запитання майбутніх студентів. Особливо зацікавили гостей такі спеціальності як «Агрономія», «Менеджмент» та «Геодезія», а також можливість продовження навчання у вишах.

Позитивні враження у абітурієнтів та у їхніх батьків залишило спілкування зі студентами групи 11і, які разом з куратором Ларисою Гаркавою активно долучилися до організації заходу.

Публікацію підготувала Лариса Гаркава

Залишити відповідь