You are currently viewing День відкритих дверей у віртуальному форматі
  • Запис опубліковано:15.04.2023
✅14 квітня у нашому навчальному закладі відбувся День відкритих дверей у форматі онлайн. Абітурієнти віртуально зустрілися з відповідальним секретарем приймальної комісії Ігорем Лотишем.
 
Гостям було повідомлено про порядок та особливості цьогорічної вступної кампанії, а саме:
🔹для випускників 11 класів теж передбачено місця державного замовлення (можливість безкоштовного навчання), чого раніше не було;
🔹обов’язково функціонуватимуть підготовчі курси;
🔹для абітурієнтів проведуть майстер-класи по складанню мотиваційного листа;
🔹з початку червня 2023 року у коледжі працюватиме консультаційний центр приймальної комісії, де вступникам допоможуть створити електронний кабінет, подати електронну заяву;
🔹гарантоване поселення у гуртожиток всіх наших студентів першого року навчання.
 
Незважаючи на військовий стан заняття у коледжі проходять наживо, до послуг студентів охайні аудиторії та затишні кімнати у гуртожитку, що розміщений поряд з навчальним корпусом на території під відеоспостереженням, де на спроектованих студентами-землевпорядниками ділянках та клумбах квітують висаджені майбутніми ландшафтними дизайнерами під час виробничих практик квіти, дерева та кущі.
 
Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері.
 
Найсвіжішу та найактуальнішу інформацію про вступну кампанію 2023 року у ВСП «АЕФК ПДАУ» шукайте на нашому телеграм каналі за ПОСИЛАННЯМ:

Залишити відповідь