You are currently viewing До Всесвітнього дня здоров’я
  • Запис опубліковано:07.04.2023
Всесвітній день здоров’я відзначається щорічно 7 квітня. Що таке здоров’я? Яке воно буває? Тлумачний словник говорить: «Здоров’я – стан живого організму, при якому всі органи, і організм в цілому, здатні повністю виконувати всі наявні функції». Іншими словами, здоров’я – це фізичне, соціальне, емоційне та психологічне благополуччя.
 
Зараз ми всі через війну переживаємо важкі часи. Нас тривожать сигнали сирен, лякають дрони-«мопеди», звуки вибухів та пострілів. Душу ранять звістки про загибель героїв, моторошні історії про страждання наших людей на окупованих територіях, про перебування воїнів у полоні, про зниклих безвісти. Ми всі постійно перебуваємо у стані стресу. Та є одна річ, яка надзвичайно єднає усіх українців та здатна загоїти найглибші рани, –  це неймовірна спільна віра у НАШУ ПЕРЕМОГУ.
 
Прагнення перемогти настільки сильне, що військовослужбовці, навіть втративши кінцівки, стають на протези і готові повернутися на фронт, діти співають гімн на попелищі свого будинку з величезною надією розбити клятого ворога, волонтери та прості громадяни ладні поділитися останнім шматком хліба заради відродження нашої держави. Тож зі здоров’ям всього людського у наших українських душах все гаразд.
 
Ми – сильні, ми – єдині у благородному пориві врятувати світ від страшної несправедливості та темряви. Ми – міцні духом та двожильні тілом.
 
Усе здолаємо, все переживемо, вистоїмо і переможемо! А міцне здоровя, яким наділив Господь усіх українців, нам дуже знадобиться для відновлення нашої Вітчизни після війни.
 
МИРУ та ЗДОРОВЯ нам усім!
 
Публікацію підготувала Наталія Кононенко

Залишити відповідь