You are currently viewing Долучайся до команди професіоналів, які рухають світ вперед! Участь у кейс-змаганні Tax Your Brains
  • Запис опубліковано:03.06.2024

Нещодавно здобувачі освіти Світлана Ребрик, Жанна Свинаренко, Анна Шупик, Софія Потребич, Дар᾽я Лифар, Тетяна Андросова (ОПП «Фінанси і кредит»), Богдана Непорада та Владислава Чухно (ОПП «Бухгалтерський облік») стали учасниками проєкту Tax Your Brains.

Tax Your Brains – це щорічне кейс-змагання для тих, хто прагне перевірити свої знання з податкового законодавства на практиці та хоче отримати досвід вирішення реальних завдань.

Щороку експерти податково-юридичного департаменту «Делойт» в Україні створюють унікальний кейс. Так, наприклад, у 2021 році кейсери мали можливість поринути у податкове моделювання R&D діяльності в Україні, а на Tax Your Brains 2024 учасники розбиралися у тонкощах податкової системи України та писали податкову реформу, запропонувавши свої правила гри.

На kick-off meeting та на вебінарах учасники спілкувалися з face-to-face з гуру податково-юридичного відділу «Делойт» в Україні та дізналися все про напрями оподаткування та роботу в компанії.

Здобувачі освіти нашого коледжу презентували рішення кейсу, стали фіналістами та отримали іменні сертифікати, що стануть вагомим доповненням до CV.

Публікацію підготувала Вікторія Рудик

Залишити відповідь