You are currently viewing Дотримання принципів академічної доброчесності учасниками освітнього процесу
  • Запис опубліковано:18.12.2023

Питання забезпечення і дотримання академічної доброчесності є одним із пріоритетних напрямів діяльності сучасної науково-освітньої спільноти, а також одним з найбільш важливих і невідкладних завдань сьогодення, які стоять перед навчальними закладами України.

18 грудня 2023 року у ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ» відбулася виховна година, організована викладачем Ларисою Гаркавою для здобувачів освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» освітньо-професійної програми «Бухгалтерський облік» на тему «Академічна доброчесність».

Здобувачі освіти закріпили свої знання про академічну доброчесність, про її основні принципи, базові цінності та важливість дотримання, а також поглибили розуміння про плагіат, види порушень та недоброчесність, про академічну відповідальність для здобувачів освіти та педагогічних працівників. Учасники виховного заходу переконливо довели, що дотримання академічної доброчесності є запорукою якісної конкурентоспроможної освіти.

Підводячи підсумки, куратор Лариса Гаркава підкреслила, що списуючи та використовуючи чужі ідеї та роботи, ми втрачаємо свою індивідуальність та креативність;  тому слід вчитися самостійно висловлювати та обґрунтовувати власні думки та твердження.

Публікацію підготувала Лариса Гаркава

 

Залишити відповідь