You are currently viewing Дякуємо за чудові враження та професійні настанови!
  • Запис опубліковано:06.11.2023

6 листопада 2023 року здобувачі освіти ОПП Фінанси і кредит та ОПП Бухгалтерський облік за ініціативи завідувача навчально-виробничої практики Олександра Матвієнка разом з викладачами Вікторією Рудик та Ларисою Гаркавою відвідали відділення ПриватБанку.

Під час екскурсії студенти мали можливість ознайомитися з роботою банку, історією розвитку установи, умовами кредитування та оподаткування, здійснення депозитних операцій, роботою з фізичними та юридичними особами. Працівники фінансової установи розповіли про здійснення ідентифікації та верифікації нових клієнтів, вивчення та уточнення інформації  щодо аналізу платоспроможності клієнтів  при видачі кредитів.

Також студенти познайомилися з роботою менеджера. Побачили, як працює Контакт-центр ПриватБанку, і поспілкувалися з його працівниками. Відвідувачі дізналися про школу фінансової грамотності та про можливість проходження практики онлайн.

Студенти поділилися своїми враженнями  щодо проведеної екскурсії:

Писаренко Владислав:

«Екскурсія дала можливість оцінити перспективи працевлаштування та визначити переваги роботи в ПриватБанку».

Почеп Анна:
«Ми мали можливість побачити роботу працівників та робочу атмосферу Приватбанку і порівняти теорію з практикою».
Голишенко Тимур:
«Проведена екскурсія дала можливість оцінити структуру роботи банку і показала переваги працевлаштування».
Горденко Володимир:
«Було цікаво послухати працівника банку – Альону Цигрик – про специфіку роботи ПриватБанку, проаналізувати умови роботи працівників банку».

Маємо надію, що і подальша співпраця з ПриватБанком буде сприяти формуванню практичних вмінь та навичок майбутніх фахівців.

Дякуємо за чудові враження та професійні настанови!

Публікацію підготувала Вікторія Рудик

Залишити відповідь