You are currently viewing Дякую за чудову можливість проявити себе!
  • Запис опубліковано:12.06.2023

Із трепетом у душі чекала результатів онлайн-голосування за роботи, представлені на фотоконкурсі-виставці авторських фотографій «Моя нескорена Україна», організованому ДУ «Науково-методичний центр ВФПО» разом із студентським самоврядуванням закладів вищої та фахової передвищої освіти України.

Запропонована тематика особисто для мене дуже актуальна, оскільки ця жорстока війна дуже боляче вразила мою родину, забравши у мене дядька-фотографа, який і передав мені навички роботи з камерою.

Прагну навчитися розкривати незбориму красу нашої нескореної Батьківщини способом фотографування,  гостро відчуваю свою соціальну відповідальність та хочу зробити таким чином свій скромний внесок у покращення ситуації в Україні.

З великим бажанням та натхненням я виконувала свої фотороботи, хвилювалася та прикладала багато зусиль. У цьому поважному конкурсі беру участь другий рік поспіль.

Приємно вразив результат – моя фоторобота «Незламна українська жінка» виборола пяте місце серед 76!

Спасибі за надану можливість проявити себе, за круті спогади та новий досвід. Дякую всім, хто проголосував!  

НАБЛИЖАЙМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!

Студентка ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ» Дар’я Синиця – учасниця фотоконкурсу «Моя нескорена Україна» 2023 року, авторка роботи «Незламна українська жінка» 

Залишити відповідь