You are currently viewing Екскурсія до екопарку «Ковалівка»
  • Запис опубліковано:14.06.2024

12 червня 2024 року здобувачі освіти спеціальності 201 Агрономія (ОПП «Виробництво і переробка продукції рослинництва») та 206 Садово-паркове господарство (ОПП «Зелене будівництво і садово-паркове господарство») ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ» разом з куратором Тамілою Литвиненко та викладачем технологічного відділення Юлією Соломон відвідали екопарк «Ковалівка».

Це один з найбільших контактних зоопарків в нашій країні, який знаходиться в мальовничому куточку неподалік Полтави. Він став прихистком для врятованих тварин з Харкова. Нині біля кліток тварин так і написано: «Переселенці». У війну не лише люди отримали цей статус. На його території весь час будують нове житло для тварин та удосконалюють існуюче. Є тут і багато розваг для малечі.

Але найбільш цікавим в екопарку є величезне різноманіття тварин та птахів. Тут є представники родини котячих, верблюди, альпаки, кози, лосі, зебри, казуари, песець, чорно-бура лисиця, бенгальська кішка і велике розмаїття птахів. Також в екопарку представлено багато видів хижаків, зокрема – тигри, молоді леви, пара леопардів, рисі, пантери, червоні вовки, сервали, каракали, оцелот та ін. Тож маленький екопарк у Ковалівці розрісся та прийняв нових пернатих, хвостатих та вусатих.

У зоні контактного зоопарку можна погладити кіз, альпак та погодувати їх спеціальним кормом. Поспілкуватися та погладити можна також лемурів, яких в екопарку «Ковалівка» аж три види: лемури ката, лемури варі та лемури альбіфронси.

Байдуже пройти повз грайливих та дружніх єнотів-полоскунів та носух, цікавого верблюда та смішних поросяток просто не можливо.

Всі ці тваринки подарували нам велику кількість позитивних емоцій, надихнули нас та зарядили енергією. Але ми повинні пам’ятати, що вони також потребують турботи та уваги. Відвідавши їх, ви зможете допомогти, адже гроші від продажу квитків спрямовують на утримання тварин. Можна також допомогти закладу коштами.

Ми дуже вдячні нашим захисникам за можливість відвідати цей чудовий парк! Разом до Перемоги!!!

Публікацію підготувала Таміла Литвиненко

Залишити відповідь