You are currently viewing Екскурсія до геологічного музею
  • Запис опубліковано:06.04.2023
Ґрунтознавство – природно-історична наука, предметом вивчення якої є ґрунт, його походження, розвиток, будова, склад, властивості і закономірності географічного поширення па поверхні сутні, формування і розвиток головної властивості – родючості, шляхів найбільш раціонального її використання і відтворення. 
 
Сучасне генетичне ґрунтознавство розвинулося із геології і дотепер пов’язане з нею. Одним із п’яти чинників утворення ґрунтів є ґрунтотворні (материнські) породи, від яких ґрунти успадковують властивості, що в подальшому визначають їхню родючість.
 
6 квітня 2023 року для другокурсників технологічного відділення викладачі Лідія Звонар та Оксана Шовкова організували незвичайне практичне заняття з дисципліни «Ґрунтознавство з основами геології» у формі екскурсії до геологічного музею Полтавського фахового коледжу нафти і газу.
 
Під час екскурсії студенти груп 21а та 22а ознайомилися із гірськими (материнськими) породами та мінералами, побачили, в якому вигляді вони знаходяться у природному середовищі.  Також побували на експозиції корисних копалин Полтавщини.
 
Публікацію підготували Звонар Лідія та Оксана Шовкова

Залишити відповідь