You are currently viewing Екскурсія до Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді
  • Запис опубліковано:05.06.2024

30 травня і 4 червня 2024 року здобувачі освіти групи 12т спеціальності 201 Агрономія ОПП “Виробництво і переробка продукції рослинництва” і спеціальності 206 Садово-паркове господарство (ОПП «Зелене будівництво та садово-паркове господарство») та групи 11і (ОПП «Фінанси і кредит», ОПП «Бухгалтерський облік») з викладачем Тетяною Ткаченко відвідали Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

Студенти побували у куточку живої природи, де ознайомилися з різноманітними видами екзотичних тварин та птахів (морськими свинками, декоративними мишами, папугами, черепахами, тарганами мадагаскарськими, акваріумними рибками, ящірками, зміями, удавами та ін.). Особливу  зацікавленість у здобувачів освіти викликав еублефар (леопардовий гекон) та удав.

Співробітниками центру була проведена цікава екскурсія подвір’ям закладу, де мешкають кролики, павичі, декоративні види курей та качок, страуси, коники поні, кози і вівці. Побували  в оранжереї з екзотичними видами рослин. Також побували на ділянці лікарських рослин та дізналися про цілющі властивості трав.

Студенти під час екскурсії отримали море позитивних емоцій, незабутніх вражень та зробили багато гарних фотографій на згадку про яскраву екскурсію.

Публікацію підготувала Тетяна Ткаченко

Залишити відповідь