You are currently viewing «Фішки проведення внутрішнього аудиту»
  • Запис опубліковано:12.10.2023

11 жовтня 2023 року для здобувачів освіти ОПП Фінанси і кредит було організовано відкриту гостьову лекцію на тему: «Фішки проведення внутрішнього аудиту» з провідним аудитором ТОВ «Епіцентр К» м. Полтава Олегом Остапиром.

Спікер зустрічі пояснив, що внутрішня перевірка може виявити слабкі місця, які потребують підсилення, отримати зворотній зв’язок від виконавців процесів і іншу вагому інформацію про функціонування підприємства. Внутрішні аудити демонструють відповідність поточного стану запланованого ходу діяльності підприємства.

Олег Анатолійович наголосив, що рівень компетентності внутрішніх аудиторів характеризується знаннями, отриманими під час навчання, і досвідом проведення перевірок. Основні якості аудитора в цій галузі – неупередженість і об’єктивність. Але при цьому аудитор повинен розуміти, що він має справу не тільки з процесами і системами, а й з людьми.

Лекція відбулася у творчій та дружній атмосфері; представлена інформація зацікавила здобувачів освіти, які відчули важливість і перспективність обраної професії. На лекції побували також і викладачі: завідувач навчально-виробничої практики Олександр Матвієнко,  завідувачка економічного відділення Лілія Гладка, голова циклової комісії обліково-економічних дисциплін Вікторія Рудик та завідувачка навчально-методичного кабінету Наталія Кононенко.

Організатор заходу Вікторія Рудик від імені усіх слухачів подякувала гостю за цікаву лекцію та відмітила, що проведення подібних заходів є особливо актуальним, оскільки сприяє максимальному наближенню підготовки фахівців до вимог ринку праці.

Дякуємо пану Олегу за зустріч та чекаємо на нову!

Публікацію підготувала Вікторія Рудик

 

Залишити відповідь