You are currently viewing Форум-ярмарок «Крафтовий бізнес Полтавщини: єднання заради відновлення регіону»
  • Запис опубліковано:21.01.2024

20 січня 2024 року на базі Полтавського державного аграрного університету відбувся грандіозний форум-ярмарок «Крафтовий бізнес Полтавщини: єднання заради відновлення регіону».

Співорганізаторами форуму стали Полтавська обласна військова адміністрація, Агенція регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції», Полтавський державний аграрний університет та мережа магазинів «Аврора». Гості ярмарку із задоволенням дегустували та охоче купували готову продукцію, представлену 30 крафтовиками.

Крім ярмарку та конференції про перспективи співпраці з великими торговельними мережами та підтримку зі сторони місцевої влади у громадах, було проведено великий день відкритих дверей для абітурієнтів та їхніх батьків: захід став чудовою нагодою для презентації факультетів Полтавського державного аграрного університету та для реклами відокремлених структурних підрозділів ПДАУ.

Наш ВСП «АЕФК ПДАУ» представляла очолювана директором коледжу професором Миколою Шевніковим делегація, до складу якої входили: адміністрація навчального закладу, викладачі та студенти з різних відділень.

Члени приймальної комісії Лотиш Ігор та Соломон Юлія активно спілкувалися з потенційними абітурієнтами: надавали гостям інформацію стосовно вступу  до нашого навчального закладу та щодо перспектив продовження навчання в Полтавському державному аграрному університеті; розповсюджували буклети про ВСП «АЕФК ПДАУ» та демонстрували графічні матеріали, виготовлені майбутніми ландшафтними дизайнерами і землевпорядниками як на заняттях, так і під час проходження практик. Особливу увагу відвідувачів привернув навчальний дрон, представлений на стенді нашого коледжу. Лотиш Ігор навів приклади практичного застосування дронів у навчальному процесі, землевпорядними, геодезичними та агропромисловими підприємствами.

Щиро дякуємо організаторам заходу за надану можливість прорекламувати наш навчальний заклад та за змогу поспілкуватися з потенційними роботодавцями.

Публікацію підготував Лотиш Ігор

Залишити відповідь