You are currently viewing Гостьова лекція від професіонала-практика
  • Запис опубліковано:26.09.2023
26 вересня 2023 року цикловою комісією обліково-економічних дисциплін (координатор – голова циклової комісії Вікторія Рудик) для здобувачів освіти спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування (3 курс) було організовано гостьову лекцію-дискусію на тему: «Розвінчуємо міфи про професію страховика».
Спікером заходу була провідний спеціаліст зі страхування Полтавської філії страхової групи «ТАС» Вікторія Шматко.
Варто відзначити, що дана лекція була спланована у відповідності до тематики освітніх компонентів «Банківські операції», «Страхові послуги», «Фінанси», що викладаються для здобувачів ОПП Фінанси і кредит.
Зі вступним словом до учасників зустрічі звернулася Вікторія Рудик, відмітивши, що проведення подібних заходів є особливо актуальним, оскільки потрібно максимально наблизити підготовку фахівців до вимог ринку праці та запропонувати роботодавцям кваліфікованих та перспективних працівників.
В ході зустрічі Вікторія Шматко навела приклади страхових випадків та пояснила, що робити коли він настав. Лекторка звернула увагу студентів на топ навичок, які враховують працедавці при найманні працівників, розповіла про особливості просування по кар’єрній драбині з власного досвіду.
Відмітною особливістю такого формату співпраці є висвітлення практичних аспектів порушених питань, на яких лекторка акцентувала увагу, та компетентно відповіла на питання, наводячи реальні приклади.
Позитивним моментом зустрічі було саме дискусійне обговорення проблематики, студенти активно задавали запитання й отримували вичерпні відповіді.
Такі зустрічі зі стейкголдерами дуже важливі для здобувачів освіти, оскільки саме під час них вони можуть зрозуміти особливості практичної роботи за своєю майбутньою професією.
Щира подяка спікеру Вікторії Шматко, яка знайшла час для зустрічі  у своєму щільному графіку!
 
          Публікацію підготувала Вікторія Рудик

Залишити відповідь