You are currently viewing Гостьова лекція як інструмент підвищення якості підготовки менеджерів
  • Запис опубліковано:15.11.2023

До здобувачів освіти ОПП «Організація виробництва» на одне із занять – гостьову лекцію – завітала Анжела Прокопенко(Прийма), власниця студії-школи дизайну погляду prima.lash. Ініціатором заходу виступила викладач-методист Тетяна Шевченко.

Мета лекції – розглянути основні поняття, які формують особистість ефективного сучасного менеджера та встановлюють критерії якості прийняття ним управлінських рішень.

Лекторка відмітила, що для того, щоб власна справа стала успішною, керівнику необхідно бути компетентним у питаннях професійної діяльності, володіти необхідними особистими якостями. Для того, щоб запобігти виникненню проблем у процесі управління, пов’язаних з індивідуальними особливостями керівника, необхідно визначити найважливіші особисті якості, якими повинна володіти особа для того, щоб кваліфіковано здійснювати функції управління.

Відповідаючи на запитання студентів, спікерка розповіла про своє кар’єрне зростання від випускниці нашого коледжу до власниці студії краси. Крім цього, пані Анжела поділилася своїми думками про стан ринку праці та запросила здобувачів пройти співбесіду на вакантну посаду адміністратора студії.

В цілому, лекція була дуже цікавою і корисною, викликала справжній інтерес у слухачів, і, безперечно, буде сприяти кращому засвоєнню теоретичних знань, оскільки спонукає здобувачів освіти до активної розумової діяльності та стимулює досягнення поставлених цілей.

Публікацію підготувала Тетяна Шевченко

Фото  Дарія Синиця 

Залишити відповідь