You are currently viewing Гостьова лекція
  • Запис опубліковано:10.11.2023

9 листопада 2023 року здобувачі освіти ОПП Організація виробництва були присутні на відкритій гостьовій лекції на тему «Формування цінностей і цілей у діяльності менеджера» з менеджером по обслуговуванню корпоративних клієнтів ТОВ «Stemax» м. Полтава Денисом Дубиною.

Зустріч організував завідувач навчально-виробничої практики ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ» Олександр Матвієнко. На зустрічі також були присутні викладачі економічного та технологічного відділень коледжу.

Денис Сергійович розповів про особливості роботи в команді та про основні вимоги, що висуваються до менеджерів ТОВ «Stemax», наголосив майбутнім менеджерам на важливості отримання якісної теоретичної підготовки, наполегливості у досягненні цілей, а також поділився зі студентами цікавими історіями з власного досвіду роботи.

Лекція з представником бізнесу була корисна ще й тим, що здобувачі освіти мали змогу почути безпосередньо від роботодавця поради стосовно розвитку ключових компетенцій успішного менеджера.

Слухачі висловили щиру вдячність за цікаву і пізнавальну зустріч, а також за цінні поради, що стануть у пригоді при працевлаштуванні.

Публікацію підготували Олександр Матвієнко та Лариса Гаркава

Залишити відповідь