You are currently viewing Гостьова оnline-лекція від команди ТОВ «Аgrianalytica» до Міжнародного дня бухгалтерії
  • Запис опубліковано:10.11.2023

Щорічно 10 листопада відзначається Міжнародний день бухгалтерії. Ідея зробити загальне міжнародне професійне свято бухгалтера обговорювалася давно, адже майже в кожній країні існує своє професійне свято бухгалтера.

Дата святкування була обрана через те, що саме 10 листопада 1494 року венеційський математик Луки Пачоліт видав книжку «Summa de Arithmetica, Geometria, Proportioni et Proportionalita» (“Все про арифметику, геометрію і пропорції”). В ній, поміж іншого, містився докладний опис бухгалтерських ордерів, системи щоденного зведення дебету і кредиту, обліку активів, пасивів, капіталу тощо. Завдяки цій книзі Луку Пачолі прозвали “батьком бухгалтерії”.

До Міжнародного дня бухгалтерії для здобувачів освіти спеціальності 071 Облік і оподаткування (ОПП Бухгалтерський облік) та викладачів циклової комісії обліково-економічних дисциплін було організовано гостьову оnline-лекцію від команди ТОВ «Аgrianalytica» на тему «Agri:Бухгалтерія як складова екосистеми сучасного малого та середнього агробізнесу: новації для бізнесу, освіти та науки» (координатор зустрічі – голова циклової комісії обліково-економічних дисциплін Вікторія Рудик).

Презентація проводилася на живих онлайн-продуктах за участі Володимира Гераймовича – заступника директора ТОВ «Агріаналітика» та Марини Лазаренко – провідного фахівця з розробки та підтримки продукту Agri:Бухгалтерія.

«Аgrianalytica» – проєкт, направлений на сприяння успішного ведення бухгалтерського обліку та бізнес-процесів сільськогосподарських товаровиробників, зокрема – фермерських господарств. Він містить декілька зручних модулів, що динамічно розвиваються та постійно вдосконалюються у відповідності до потреб внутрішніх та зовнішніх користувачів.

Впровадження програмних продуктів Agri:Бізнес-план та Agri:Бухгалтерія в освітній процес сприятиме підвищенню якості засвоєння здобувачами освіти матеріалів при опануванні фаховими навчальними дисциплінами, що корелює з визначеною компетентністю «Використовувати інформаційні системи» за спеціальністю 071 Облік і оподаткування.

Дякуємо спікерам за цікаву та змістовну зустріч та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Попри те, що в Україні заведено святкувати День бухгалтера влітку, це не привід залишати сьогодні своїх знайомих бухгалтерів без привітань.

Публікацію підготувала Вікторія Рудик

Залишити відповідь