You are currently viewing «Ігри Заводів 7.0» від UGEN
  • Запис опубліковано:08.04.2024

З 26 березня по 3 квітня 2024 року здобувачі освіти 3 курсу Анна Почеп, Ілона Артюх та Світлана Ребрик (ОПП «Фінанси і кредит») брали участь у проєкті «Ігри Заводів 7.0» від UGEN, де вони познайомилися із найбільшими виробництвами країни та взяли участь у вирішенні кейсів. Цього року учасниками проєкту стали компанії ВАТ «Україна», «МХП», «Хлібпром», «Kernel» та «Metinvest».

На Всеукраїнському конкурсі «Ігри Заводів 7.0» було представлено 6 захоплюючих кейсів від провідних підприємств країни:

  • концерн «Хлібпром» запропонував розробку формули для точного розрахунку кількості води для замісу;
  • «Metinvest» підкреслив важливість працевлаштування молоді на металургійні підприємства України як засіб відродження економіки;
  • BAT «Україна» презентувало ініціативу з впровадження нових цінностей на виробництві;
  • компанія «KERNEL» виклала свій кейс щодо алгоритму запуску нових комплексних ліній технологічного обладнання на заводі у віддаленому режимі;
  • «МХП» представив два цікаві кейси, кожен з яких відкривав нові можливості та виклики для учасників конкурсу, що зробило подію захоплюючою і продуктивною для розвитку інновацій.

Здобувачі освіти побували у незабутній подорожі разом з провідними виробництвами країни, плідно попрацювали, зустрілися з креативними спікерами, мали можливість проявити здобуті профільні знання і як результат – стали фіналістами та отримали іменні сертифікати.

Маємо чудовий приклад наполегливості, інтелекту та командної роботи. Ми пишаємося вами!

Публікацію підготувала Вікторія Рудик

Залишити відповідь