You are currently viewing Історія шахрайства з грошима: від фальшивомонетництва до кібершахрайства
  • Запис опубліковано:07.11.2023

6 листопада 2023 року для першокурсників групи 11і викладачами Ларисою Гаркавою та Вікторією Рудик було проведено інформаційну годину на тему «Історія шахрайства з грошима: від фальшивомонетництва до кібершахрайства».

Захід відбувся в межах освітнього проєкту «Марафон менторів із платіжної безпеки» від Національного банку України, а також у рамках тижня циклової комісії обліково-економічних дисциплін.

На занятті здобувачі освіти мали можливість ознайомитися з історією шахрайства з грошима, створювали «хмари слів», перевіряли власні купюри на справжність та отримали цінні поради, як не стати жертвою фінансових шахраїв і зберегти свої фінанси, адже під час повномасштабної війни платіжне шахрайство не зникло, навпаки спостерігається збільшення проявів кібершахрайства та кіберзлочинності.

Ми раді підтримати таку важливу ініціативу Національного банку України та Департаменту Кіберполіції Національної поліції України в межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству #ШахрайГудбай.

Публікацію підготувала Лариса Гаркава

 

Залишити відповідь