You are currently viewing “КіберБезпека: думай швидко, плати безпечно!”
  • Запис опубліковано:07.11.2023

#ШахрайГудбай

7 листопада 2023 року викладачі Вікторія Рудик та Лариса Гаркава з метою популяризації правил безпеки безготівкових та онлайн-платежів провели зі здобувачами освіти групи 21і (ОПП «Фінанси і кредит», ОПП «Бухгалтерський облік») інтелектуальну гру “КіберБезпека: думай швидко, плати безпечно!” (Захід відбувся в межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству #ШахрайГудбай).

У світі понад половина карткових шахрайств відносяться до соціальної інженерії: люди самі переказують гроші шахраям або розкривають їм дані своїх карток. Виклик для центральних банків усіх країн у період карантину та масового переходу в онлайн – убезпечити людей від таких випадків.

Проєкт #ШахрайГудбай, організаторами якого є Національний банк України та Департамент Кіберполіції Національної поліції України, об’єднав навколо інформаційної кампанії понад 70 партнерів – це банки, платіжні системи, мобільні оператори, асоціації, мережі магазинів, маркетплейси, АЗС, громадські організації, комунальні підприємства, державні установи.

Тож, поділившись на команди, здобувачі освіти за допомогою карток активно демонстрували знання таких понять як фішинг, скімінг, спуфінг та інших, а також пояснювали методи та засоби захисту від шахраїв, наводили приклади телефонного шахрайства та шахрайства в соціальних мережах.

Учасники команд не тільки змагалися за перемогу, але ще і прокачали свої знання та вміння вчасно виявляти шахраїв, захищати свої особисті дані та безпечно користуватися мережею Internet.

У підсумку креативної боротьби переможцем стала команда «Офісні феї».

Дякуємо всім командам за креативне виконання складних завдань! Віримо, що саме таке активне покоління достойно розбудує нашу державу!

Публікацію підготувала Вікторія Рудик

Залишити відповідь