You are currently viewing Не дамо ворогу жодного шансу!
  • Запис опубліковано:05.06.2023
Протягом двох тижнів студенти першого курсу економічного та технологічного відділень з викладачами Кононенком Іваном, Мотрієм Павлом, Соколовою Валентиною та Кононенко Наталією (різні групи у різні дні, згідно розкладу занять) побували на надзвичайно цікавих заняттях-тренінгах у Полтавському обласному військово-спортивному центрі “ВОЇН”, який проводить навчання рукопашному бою, роботі зі зброєю; здійснює військову підготовку (тактика, володіння стрілецькою зброєю, військово-прикладний рукопашний бій).
 
Інструктори центру щоденно протягом чотирьох годин навчали здобувачів освіти поведінкових навичок під час рукопашної сутички чи вогневого контакту; показали наочно види мін та гранат; розказали про те, які боєприпаси можуть залишатися на звільнених територіях і що робити, якщо один з таких предметів побачили, адже ООН назвала Україну “однією з найбільш замінованих країн світу” і українські сапери та рятувальники щодня знешкоджують від 2 до 6 тисяч снарядів та мін.
 
Учасники тренувалися також долати полосу перешкод та змагалися у метанні гранат, розбирали та складали автомат. Не дамо ворогу жодного шансу. Наші дії мають бути безпомилковими та рішучими!
 
Публікацію підготувала Наталія Кононенко

Залишити відповідь