You are currently viewing Нова сторінка творчої співпраці з ДУ «Науково-методичний центр ВФПО»
  • Запис опубліковано:14.09.2023
Навчальний рік щойно розпочався, а ми вже можемо похвалитися достойним пошануванням нашої праці від ДУ «НМЦ ВФПО» – подяками – Орихівській Оксані Михайлівні  за впровадження інноваційних технологій в освітній процес, активну участь у підготовці електронних освітніх ресурсів та плідну співпрацю з ДУ «НМЦ ВФПО» та Соколовій Валентині Валентинівні за активну участь у роботі фахового методичного об’єднання працівників закладів фахової передвищої освіти та плідну співпрацю з ДУ «НМЦ ВФПО».
За результатами Всеукраїнського конкурсу «Педагогічний ОСКАР-2023» та з метою промоції кращого педагогічного досвіду, поширення інноваційних педагогічних практик, сприяння розвитку творчого потенціалу, самореалізації та підвищенню професійної майстерності педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти ДУ «Науково-методичний центр ВФПО» з 13 по 19 вересня поточного року в онлайн-режимі з 14:00 до 16:00 проводить круглі столи-презентації. Лекторами вищезгаданих заходів є переможці Всеукраїнського конкурсу «Педагогічний ОСКАР – 2023».
Надзвичайно приємно, що для участі у круглих столах-презентаціях для доповіді було запрошено трьох наших колег, які вибороли призові місця у Всеукраїнському конкурсі «Педагогічний ОСКАР – 2023», – Орихівську Оксану Михайлівну, Губарь Наталію Леонідівну та Сувальську Олену Вікторівну. Викладачі представили інформацію про свої наробки 13 вересня 2023 року.
Вітаємо з достойними результатами! Так тримати!
 
Публікацію підготувала Наталія Кононенко,
завідувач навчально-методичного кабінету ВСП «АЕФК ПДАУ»
 
Головне фото ДУ «Науково-методичний центр ВФПО»
 

Залишити відповідь