You are currently viewing Обирай майбутнє з ПДАУ!
  • Запис опубліковано:26.03.2024

У Полтавському аграрному стартував тиждень Навчально-наукового інституту агротехнологій, селекції та екології.

26 березня 2024 року студенти випускної групи 41з та здобувачі освіти групи 31з(ОПП “Землевпорядкування”) з викладачами Наталією Кононенко та Григорієм Стрілою за ініціативи завідувача економічного відділення Лілії Гладкої побували на  зустрічі зі співробітниками кафедри геоматики, землеустрою та планування територій.

Нас гостинно зустріли: Шевчук Сергій Миколайович – доктор географічних наук, професор, завідувач кафедри; Гапон Світлана Василівна – доктор біологічних наук, професор; Нагорна Світлана Вікторівна – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри; Чувпило Вадим Вікторович. кандидат наук з державного управління, доцент кафедри; Куришко Роман Валентинович – старший викладач кафедри.

Завідувач кафедри Сергій Шевчук познайомив присутніх з історією та сьогоденням кафедри: у 2022 році у Полтавському державному аграрному університеті здійснено перший набір вступників за спеціальністю 193 Геодезія та землеустрій; у 2023 році – здійснено перший набір вступників за спеціальністю 206 Садово-паркове господарство, а з 1 вересня 2023 року  створено кафедру геоматики, землестрою та планування територій, що перебуває у структурі Навчально-наукового інституту агротехнологій, селекції та екології ПДАУ. Сергій Шевчук наголосив, що на сьогоднішній день кафедра має необхідну базу для якісної підготовки фахівців. Перед присутніми виступили Світлана Гапон та Вадим Чувпило. Технічну частину зустрічі забезпечили Нагорна Світлана і Куришко Роман. Студентів пригостили чаєм та печивом, показали профорієнтаційне відео.

Відповідальний секретар приймальної комісії ПДАУ Валерія Олександрівна Осташова розповіла потенційним абітурієнтам про особливості вступної кампанії 2024 року та зазначила, що приймальна комісія завжди відкрита для майбутніх вступників.

Після завершення зустрічі у навчальному корпусі Сергій Шевчук та студенти ПДАУ провели цікаву екскурсію територією університету, кінцевою локацією якої стало частування смаколиками від благодійного фонду “Добрий заклик” | GOOD CALL MINISTRIES.

Тиждень ННІ агротехнологій, селекції та екології можна абсолютно щиро назвати тижнем гостинності. Дякуємо за зустріч!

         Публікацію підготували Л. Гладка, Н. Кононенко, Г. Стріла

Залишити відповідь