You are currently viewing Онлайн-вікторина «Я в мережі Інтернет» та цікавий фотоквест
  • Запис опубліковано:06.02.2024

Сьогодні ми поговоримо про світ, з яким ви стикаєтесь щодня: світ Інтернету.  Інтернет – це цікаво та захоплююче, він дозволяє вам дізнаватись про все, спілкуватись з людьми з різних кінців земної кулі, грати в цікаві ігри та ділитись з іншими своїми думками та захопленнями. Однак, як і в усьому, в Інтернеті теж є свої правила, і їх необхідно неухильно дотримуватися, щоб уникнути неприємних і небезпечних ситуацій.

6 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). Цей день покликаний

  • підвищити обізнаність про ризики, пов’язані з використанням Інтернету;
  • надати знання та навички для безпечного та позитивного використання цифрових технологій;
  • створити більш безпечне та краще онлайн-середовище.

На сьогодні в Україні проблема безпеки дітей в Інтернеті постала особливо гостро. Аудиторія користувачів всесвітньої мережі дедалі розширюється, і її переважну частину становлять діти та підлітки, які не усвідомлюють повністю загроз, що можуть чекати у віртуальному просторі.

Саме з цією метою куратором груп 31-б спеціальності «Бухгалтерський облік» та 31-ф «Фінанси, банківська справа та страхування» онлайн була проведена виховна година «День безпечного Інтернету».

Мета заходу – розширення й поглиблення знань про безпечний Інтернет та соціальні мережі, сприяння обізнаності здобувачів освіти про небезпеки, які існують в Інтернеті та соціальних мережах, і про шляхи їх подолання, мотивувати поширювати цю інформацію у своєму середовищі спілкування, розвивати уважність, спостережливість, мовленнєві навики, пам’ять, виховувати любов до родини, навколишнього світу, етичне спілкування між товаришами, дорослими, молодшими друзями.

Для цього для здобувачів освіти була проведена вікторина «Я в мережі Інтернет» та фотоквест.

Під час цих заходів студенти відповідали на цікаві запитання, це розширило та поглибило  знання молодих людей про безпеку і Інтернеті.

Разом ми можемо зробити Інтернет безпечнішим місцем для всіх!

Публікацію підготувала Лілія Качала

Залишити відповідь