You are currently viewing Подорожуйте рідними стежками! Пізнавайте рідний край! (до Дня української писемності та мови)
  • Запис опубліковано:27.10.2023

Вивчаймо і розвиваймо рідну українську мову – мову дідів і прадідів, мову відомих письменників, поетів, митців,  мову селян і містян – таку неймовірно прадавню і модернову водночас!

Першокурсники економічного відділення ОПП «Фінанси і кредит» спеціальності 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок та «Бухгалтерський облік» спеціальності 071 Облік і оподаткування  Софія Потребич, Костянтин Постолакі, Тетяна Андросова, Данило Купа, Єлизавета Косиця (кураторська група Лариси Гаркавої) під орудою викладача Наталії Кононенко підготували до Дня української писемності та мови відеоекскурсію куточками Полтави, що тісно пов’язані з іменами наших видатних земляків, які зробили величезний внесок у розвиток української мови,  з великою повагою та любов’ю ставилися до українського слова та до української пісні, розвивали та зміцнювали їх, прославляючи на весь світ.

Щиро вітаємо із Днем української писемності та мови поетесу Галину Кононенко – нашого педагога-ветерана, викладача української мови та літератури 1989-2009 років. Нині Галина Андріївна на заслуженому відпочинку, закохана в літературу та власними творами відгукується на проблеми сьогодення. Галина Андріївна своєю творчістю пропагує любов до рідної мови, активно підтримує зв’язок із нашим навчальним закладом, допомагає у національному  вихованні студентської молоді. У 2022 році з’явилася на світ перша збірка віршів Галини Кононенко «Натхнення черпаю від сили землі й любові до рідного краю».

Залишити відповідь