You are currently viewing Покращення якості навчання та забезпечення студентів якісною освітою
  • Запис опубліковано:30.05.2024

Постійне оновлення навчальних програм, методичних матеріалів і підходів до викладання є критично важливим у сучасній освіті, особливо в галузі економіки та фінансів, де швидкі зміни в технологіях, ринкових вимогах і законодавстві вимагають постійного апгрейду знань та навичок у майбутніх фахівців. Застосування сучасних педагогічних технологій, включаючи інтерактивне навчання, використання віртуальних середовищ та онлайн-ресурсів, допомагає підвищити ефективність навчання та підготувати студентів до реальних викликів на ринку праці. Викладачі також повинні постійно оновлювати свої знання і методи навчання, щоб ефективно передавати студентам найактуальнішу інформацію та навички.

Саме тому 20 травня 2024 року на засідання циклової комісії обліково-економічних дисциплін було запрошено  завідувача навчально-методичного кабінету. Наталія Кононенко детально ознайомила всіх членів комісії з новими вимогами щодо оформлення та змісту методичних матеріалів. За результатами засідання циклової комісії було прийнято рішення до 01 вересня 2024 року оновити матеріали НМКД по всіх освітніх компонентах ОПП «Бухгалтерський облік», «Фінанси і кредит», «Організація виробництва».

Рішення оновити матеріали навчально-методичного комплексу до певного терміну свідчить про відповідальний підхід до покращення навчального процесу та підготовки студентів до ринку праці.

Публікацію підготувала Вікторія Рудик

Залишити відповідь