You are currently viewing Популяризація здорового способу життя в дії: неперевершені враження та емоції
  • Запис опубліковано:23.05.2024

Цими днями здобувачі освіти спеціальності 201 Агрономія ОПП “Виробництво і переробка продукції рослинництва” груп 11т, 12т спільно з кураторами Литвиненко Тамілою та Ткаченко Тетяною під керівництвом викладачів «Фізичної культури» Світлани Дуки та Миколи Мушегова традиційно відзначили підсумки навчального року.

Це було виховання прагнення до здорового способу життя; бажання стати фізично розвиненими, здоровими, здатними до будь-якої праці; це була справжня реклама здорового способу життя в дії!

Неперевершені враження та емоції подарувала природа, бо, як кажуть, зустріч з прекрасним приносить радість та насолоду. Працювали в команді, проявляли доброзичливе ставлення, обмінювалися інформацією, удосконалювали та розширювали знання, орієнтувалися на місцевості, складали рюкзак. І, звичайно – конкурс кашоварів!

Першокурсники охоче брали участь у запропонованих активностях – біг 100 м, стрибки у довжину з місця, планка, човниковий біг, згинання і розгинання рук в упорі лежачи, перетягування канату, спортивні ігри. Поєдналися молодість, наполегливість, відпочинок, креатив. Хоч і було декілька повітряних тривог – встигли позмагатися, побігати, повеселитися, зварити кашу, поласувати нею і поповнити знання. Учасницями активного відпочинку  стали також запрошені гості Алла Цебро та Ірина Саулко.

Такого повного та бездоганного відпочинку, як у поході, отримати неможливо ніде! Тож гайда з нами! Хто із здобувачів освіти перших курсів наступний?

Публікацію підготували Світлана Дука та Микола Мушегов

Залишити відповідь