You are currently viewing Практичне заняття «Фенологічні спостереження»
  • Запис опубліковано:07.09.2023
Сьогодні здобувачі освіти спеціальності 206 Садово-паркове господарство з викладачем Вікторією Мельниченко на практичному занятті з дендрології вивчали вплив деревних порід рослин на чистоту повітря.
Тему приурочили Міжнародному дню чистого повітря для блакитного неба.
Явища природи, які настають періодично, в залежності від умов природи, називаються сезонними явищами, а спостереження за ними – фенологічними.
Важливість фенологічних спостережень полягає у кращому пізнанні навколишнього світу. Спостереження та власні дослідження відіграють важливе значення для емоційно-естетичного сприйняття рослинності майбутніми ландшафтними дизайнерами.
Присутнім розповіли, як потрібно вести фенологічні спостереження за рідкісними видами деревних та кущових порід рослин. Здійснення подібних спостережень здобувачами освіти сприяє вдосконаленню ними професійних навичок, набуттю естетичного досвіду, духовному розвитку.
На заняття запросили Абасову Олену Вадимівну – ДЕНДРОЛОГА з великої літери. Майстриня поділилася з молоддю багаторічним досвідом та цікавою інформацією про історію походження дерев та їхнє значення у житті кожної людини.
 
Публікацію підготувала Вікторія Мельниченко

Залишити відповідь