You are currently viewing Презентації вибіркових дисциплін
  • Запис опубліковано:26.10.2023

26 жовтня 2023 року завідувачка економічного відділення Лілія Гладка та голова циклової комісії обліково-економічних дисциплін Вікторія Рудик провели збори зі здобувачами освіти ОПП «Фінанси і кредит», «Бухгалтерський облік», «Організація виробництва» з метою презентації вибіркових дисциплін. Захід пройшов задля реалізації права здобувачів освіти на вільний вибір дисциплін.

Щороку відділення пропонує низку актуальних і практично-орієнтованих дисциплін. Здобувачам надається можливість самостійно обирати дисципліни – це підґрунтя для формування відповідальної позиції у професійній самореалізації.

Викладачі у формі презентацій ознайомили здобувачів освіти, із метою, завданнями, компетентностями та результатами навчання, які вони здобудуть після вивчення дисциплін. Виступи викладачів були змістовними, презентації – цікавими та інформативними.

Педагоги наголосили, що для прийняття виваженого рішення студенти можуть детально ознайомитися з анотаціями та презентаціями запропонованих вибіркових дисциплін на офіційному сайті нашого навчального закладу.

Сподіваємося, що цей захід допоможе нашим здобувачам освіти здійснити правильний та обґрунтований вибір!

Публікацію підготували Вікторія Рудик, Лілія Гладка

Залишити відповідь