You are currently viewing Продовжується атестація здобувачів освіти у ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ»
  • Запис опубліковано:25.06.2024

Червень – це завжди напружений та складний місяць для випускників, адже саме в червні відбувається атестація здобувачів фахової передвищої освіти у формі кваліфікаційного іспиту.

Атестація здобувачів освіти є важливим етапом у підготовці висококваліфікованих фахівців, які здатні ефективно працювати у сфері бухгалтерського обліку та оподаткування. Вона дозволяє оцінити знання, навички та компетентності студентів, а також виявити їхні сильні та слабкі сторони, що сприяє подальшому професійному зростанню та розвитку.

Ось і сьогодні 25 червня 2024 року відбувся кваліфікаційний іспит у студентів, які закінчують навчання за спеціальністю 071 Облік і оподаткування (ОПП Бухгалтерський облік).

Попри всі обмеження та складнощі навчання в період дії правового режиму воєнного стану наші здобувачі освіти гідно та результативно пройшли ці непрості випробування.

Адміністрація коледжу щиро вітає здобувачів, наснаги, творчих успіхів та невичерпної енергії на шляху до нових досягнень. Нехай кожен день приносить вам нові знання, досвід та натхнення. Ваша праця, знання та талант обов’язково принесуть свої плоди.

Публікацію підготувала Лариса Гаркава

Залишити відповідь