You are currently viewing Публічний захист дипломних проєктів студентів спеціальності «Садово-паркове господарство»
  • Запис опубліковано:03.02.2021

З 2011 року за вимогами часу в коледжі відновлено підготовку фахівців  спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» і у січні 2021 року відбувся вже сьомий випуск. Потреба у таких спеціалістах постійно зростає, адже за допомогою засобів ландшафтного дизайну створюються вишукані деталі природного екстер’єру, які відповідають ідеалам сучасної епохи.

Державний кваліфікаційний іспит студентів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» проводиться у формі публічного захисту кваліфікаційної роботи – дипломного проєкту – і включає в себе розв’язання складної спеціалізованої задачі або практичної проблеми у сфері садово-паркового господарства.

Саме такі проєкти і були розроблені випускниками 2021 року.

У тісній співпраці зі студентами спеціальності «Землевпорядкування», під керівництвом Климка П.П., Стріли Г.П. та Гончара С.І.,  було проведено зйомку об’єктів для дипломного проєктування та складено за її результатами опорні плани.

Приємно відзначити, що дипломні проєкти студентів випуску 2021 були виконані на реальних об’єктах міста Полтава та зовсім скоро будуть втілені в життя. Серед них:

Реконструкція планування та озеленення території багатоквартирного житлового будинку за адресою: бул. Гагаріна, 7а, м. Полтава – Вобла В.

Реконструкція планування та озеленення території приватної садиби  за адресою: м. Полтава, вул. Мясоєдова, 2А. – Ілляш А

Реконструкція планування та озеленення території південної частини ДІКЗ «Поле Полтавської битви» за адресою: вул. Шведська Могила, 32, м. Полтава – Полянська Є.

Реконструкція планування та озеленення території північної частини ДІКЗ «Поле Полтавської битви» за адресою: вул. Шведська Могила, 32, м. Полтава – Твердохліб В.

Реконструкція планування та озеленення території КЗ  “Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №38 Полтавської міської ради Полтавської області” за адресою: вул. Пушкіна, 74, м. Полтава – Ткачук К.

Замовники були присутні під час захисту та високо оцінили проєктні розробки студентів, а викладачі поставили авторам відмінні оцінки.

Залишити відповідь