You are currently viewing Разом до Перемоги!
  • Запис опубліковано:26.10.2023

25  жовтня року2023 року куратор груп 31ф та 31б спеціальностей 072 Фінанси, банківська справа, страхування та 071 Облік і оподаткування економічного відділення  Лілія Качала запросила на зустріч із здобувачами освіти представників Полтавського ВГО “Сокіл”. До заходу приєдналися і першокурсники відділення групи 12ек спеціальності 193 Геодезія та землеустрій, 206 Садово-паркове господарство з викладачами Павлом Мотрієм та Валентиною Соколовою.

Зустріч відбулася у рамках заходів із військово-патріотичного виховання. Військово-патріотичне виховання – складова патріотичного виховання молоді. Змалечку в серці кожного з нас зароджується любов до матері, згодом це почуття поширюється на близьких, рідну оселю, природу свого краю, звичаї і традиції народу. Любов до Батьківщини — одне із найпрекрасніших та шляхетних почуттів людини.

Під час заходу здобувачі фахової передвищої освіти мали змогу ознайомитися з макетом зброї та військовим спорядженням. Також студенти ознайомилися з технікою розбирання та збору автомата Калашникова та мали змогу приміряти військовий бронежилет.

ВСП «АЕФК ПДАУ» вдячний представникам ВГО “Сокіл за цікавий захід. Разом до Перемоги!

Публікацію підготувала Лілія Качала

Залишити відповідь