You are currently viewing Розпочався збір гербарію
  • Запис опубліковано:14.09.2023
11, 12 вересня 2023 року другокурсники спеціальності 201 Агрономія ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ» під керівництвом викладачів Вікторії Мельниченко та Таміли Литвиненко почали збирати гербарій.
Гербарій – це колекція зібраних та засушених рослин різних видів. Він включає морфологічну та систематичну колекції, які постійно використовуються на лекціях та лабораторних і практичних заняттях з ботаніки.
При зборі гербарію здобувачі освіти мають можливість вивчати рослини не тільки за малюнками та фотоматеріалами, а й ознайомитися із зовнішнім виглядом та характеристикою кожної рослини наживо. Фондами навчального гербарію здобувачі освіти користуються під час закріплення умінь і навичок на лабораторних і практичних заняттях з ботаніки. Гербарні колекції постійно поповнюються під час навчальних ботанічних практик протягом року.
Проведення ботанічної практики побудовано на вивченні правил збору рослин у природі, методів сушіння та підготовки гербарних зразків для зберігання, методів фіксації та оформлення рослинного гербарного матеріалу.
Публікацію підготували Литвиненко Таміла та Мельниченко Вікторія

Залишити відповідь