You are currently viewing Щиро дякуємо всім за співпрацю!
  • Запис опубліковано:17.03.2023
Заключний день тижня циклової комісії землевпорядних дисциплін виявився продуктивним та плідним.
 
Викладач Ігор Лотиш ефективно та результативно провів для другокурсників практичне заняття з інформатики та комп’ютерної техніки на тему «Побудова плану та його оформлення». 
Студенти детально відпрацьовували  свої навики роботи з програмним забезпеченням та вивчали особливості побудови деяких об’єктів. На занятті були присутні: Лідія Звонар, Тетяна Ткаченко, Лілія Качала та Валентина Соколова.
 
Також відбулося дуже цікаве практичне заняття з дисципліни «Креслення з основами комп’ютерної графіки» викладача Валентини Соколової. Тема «Викреслювання проєктного плану». Зауважимо, що дана дисципліна є новою, і в інших начальних закладах вона поки не викладаєтьсяЗгадана дисципліна поєднує у собі виконання практичних робіт вручну у першому семестрі з виконанням робіт за допомогою компютерних програм у другому семестрі. Наш навчальний заклад застосовує програму AutoCAD. Під час заняття студенти виготовили і оформили проєктний план відповідно вимог. На занятті побували: Оксана Орихівська, Лідія Звонар, Оксана Шовкова, Ігор Лотиш.
 
Завершився цей день засіданням викладачів циклової комісії землевпорядних дисциплін, на якому підводилися підсумки роботи та складалися плани на майбутнє.
 
Публікацію підготувала
голова циклової комісії землевпорядних дисциплін Валентина Соколова
 

Залишити відповідь