You are currently viewing Школа благодійності для педагогів від НБУ
  • Запис опубліковано:18.12.2023

У межах міжнародного благодійного руху «#Щедрий Вівторок» із 28 листопада до 1 грудня 2023 року Національний банк України разом із іншими партнерами провів Школу благодійності для педагогів, до якої долучилися викладачі циклової комісії обліково-економічних дисциплін. Школа благодійності – це освітній проєкт для педагогів від Національного банку України та благодійних фондів. Школа благодійності – це про те, як допомагати ефективно та з максимальною користю.

Під час навчання, до якого долучилися педагоги з усіх куточків України, учасники отримали практичні поради, як робити добрі справи;  як організувати благодійний проєкт у навчальному закладі; як мотивувати молодь долучатися до благодійності. Також від експертів Національного банку України освітяни дізналися про правила платіжної безпеки, завдяки яким можна уникнути шахрайства у сфері благодійності, про навички благодійника з точки зору фінансової грамотності: правила планування бюджету, ефективного використання коштів тощо.

Не забуваймо про те, що робити добрі справи – це одвічна українська традиція, а благодійність та добро – це наша культурна спадщина.

Публікацію підготувала Вікторія Рудик

 

Залишити відповідь