You are currently viewing Сьогодні нам – УКРАЇНІ – 32 роки НЕЗАЛЕЖНОСТІ
  • Запис опубліковано:24.08.2023
Якщо зануритися у історію, то можна зрозуміти, що нам – не 32, а нам – сотні років. Сотні років, починаючи з могутньої Київської Русі і закінчуючи теперішньою незалежною Україною.
 
Що таке Незалежність для України? Це боротьба… Багато хто хотів забрати наші землі, і іноді держава навіть зникала географічно, але ніколи не зникав дух вільного українського народу, і у нашій крові тільки карбувалося та міцніло незбориме прагнення до свободи. І зараз ми показуємо героїчний приклад усьому світу, як  треба боротися за свою волю.
 
100 років тому, коли на Україну наступали більшовики, світ вірив у «Єдіную і вєлікую….» і занадто пізно зрозумів, хто такі українці, і чого вони хочуть. Нині вся планета чітко бачить і усвідомлює, хто такі українці, і чого ми хочемо, та допомагає нам боротися.
 
За ці 32 роки незалежності у нашій державі сталося багато подій, як приємних, так і сумних… Україна 3 рази перемагала на Євробаченні і 2 рази ми вітали гостей цього пісенного конкурсу у Києві; ми приймали чемпіонат Європи з футболу “Євро 2012“; кипіли та гули  революції; були намагання порушити нашу державність, анексія Криму, окупація частин Донецької та Луганської областей…
 
А що було потім? А потім настала страшна дата, яку запам’ятали усі, – 24 лютого 2022 року – час, коли о 4 ранку від вибухів здригнулась вся Україна. Нам казали, що ми не витримаємо і трьох днів, що  Київ буде окуповано, та йде вже 547 день повномасштабного вторгнення в Україну, а ми стоїмо. А стоїмо… Ми мужньо тримаємося завдяки нашим захисникам і захисницям – всім героям, які боронять на фронті нас та нашу державу.
 
Дорогі наші! Знайте, ми безмежно вами пишаємось і дякуємо за можливість жити, навчатися та працювати. Також з болем у серці пам’ятаємо всіх тих, хто поклав своє життя за нас.
 
Тому закликаємо ні на мить не забувати, що все ще триває страшна війна з жорстоким та підступним агресором, і нам треба постійно, щоденно, підтримувати наших військових. Робіть донати, допомагайте фронту, чим можете, –  корисним буде все. І знайте, що тільки разом, спільними зусиллями ми прийдемо  до довгожданої ПЕРЕМОГИ!
 
З Днем Незалежності! Слава Україні! Слава воїнам, які нас захищають!
 
Публікацію підготувала Ірина Хоніна

Залишити відповідь