You are currently viewing Співпраця зі стейкхолдерами триває постійно
  • Запис опубліковано:07.11.2023

Циклова комісія землевпорядних дисциплін ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ» завжди прагне співпрацювати із різними стейкхолдерами: нам важливо знати думку виробничників, випускників, майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків щодо організації освітнього процесу та практичного навчання в нашому закладі з метою його осучаснення.

Колектив циклової комісії повсякчас впроваджує у навчальний процес сучасні технології з геодезії та землеустрою, щоб наші випускники були конкурентоспроможними на ринку праці.

Так 7 листопада 2023 року, за сприяння викладача Григорія Стріли, до здобувачів освіти групи 31з ОПП «Землевпорядкування» спеціальності 193 Геодезія та землеустрій завітав випускник 2019 року Стешенко Володимир, який ще під час навчання в нашому коледжі на 4 курсі почав працювати за фахом, а наразі він закінчує магістратуру за обраною спеціальністю і вже понад 4 роки працює техніком-землевпорядником в ФОП Стешенко Надія Іванівна.

Стешенко Володимир розповів здобувачам освіти про особливості роботи сучасного землевпорядника та виклики, які постали перед фахівцями землевпорядної сфери в зв’язку з військовим станом, який зараз діє на території нашої країни.

Гість детально розповів про сучасні методи зйомки місцевості та про комп’ютерні програми, які дозволяють обробляти результати цих зйомок; зупинився на правових питаннях щодо виготовлення різних видів землевпорядної документації, з якими найчастіше має справу на виробництві.

Стейкхолдер звернув увагу здобувачів освіти на важливість вивчення спеціальних дисциплін, знання і навички з яких в подальшому будуть використовуватися в робочому процесі. Також Володимир розповів про цікаві випадки, які траплялись з ним на виробництва під час виконання  польових  робіт.

Здобувачі освіти цікавились розміром заробітної плати, вартістю тих чи інших видів робіт, приладами і програмами, які застосовують на сучасному виробництві, як і де підвищити свій освітньо-професійний рівень, скільки випускників з групи Володимира після закінчення навчання займаються землевпорядною сферою, чи спілкуються вони між собою та інше.

Присутня  на зустрічі голова циклової комісії землевпорядних дисциплін Соколова Валентина поцікавилась, як Стешенко Володимир  оцінює рівень отриманих компетентностей, здобутих під час навчання в коледжі, які з них він застосовує на виробництві зараз,  і що він додав би чи змінив у ОПП з огляду на отриманий практичний досвід.

Слід зауважити, що Володимир високо оцінив рівень фахової підготовки у нашому коледжі. Гість порекомендував використовувати більше сучасних геодезичних приладів, урізноманітнити  їх практичне застосування.

Публікацію підготувала Валентина Соколова

Залишити відповідь