You are currently viewing Статеве виховання сучасної молоді
  • Запис опубліковано:16.10.2023

У нашому навчальному закладі триває місячник «Бажані діти в бажаний час», розпочатий 26 вересня 2023 року. У його рамках вже відбулися заняття для здобувачів освіти перших курсів. Та  просвітницька робота триває і надалі.

Студенти групи 21-з, майбутні землевпорядники, з куратором Тетяною Матвієнко та викладачем предмета «Захист України. Основи медичних знань» Валентиною Соколовою відвідали поліклінічне відділення №4, що розташоване за адресою: вул. Мазепи, 36, де їх гостинно зустріла лікар акушер-гінеколог Петрова Наталія Василівна, яка понад  40 років  працює в медицині і  є досвідченим та професійним лікарем.

Петрова Наталія запросила здобувачів освіти до просторого кабінету № 228 з символічною назвою «Школа відповідального батьківства», де і провела зустріч-бесіду. Під час зустрічі лікар ознайомила підлітків з особливостями гігієни у цьому віці, наголосила на ризиках раннього статевого життя та наслідках, які можуть виникнути при нерозбірливих статевих стосунках; розповіла про сучасні методи контрацепції, про надважливість відповідального ставлення до власного здоров’я. Лікар наголосила на важливості збереження репродуктивного здоров’я, особливо у підлітковому віці. Також Петрова Наталія розповіла про курйозні випадки з багаторічної медичної практики. Здобувачі освіти мали змогу задати питання, які їх турбували або цікавили.

Хочеться наголосити, що дбайливе ставлення до здоров’я в юному віці та до життя загалом допоможе уникнути в подальшому багатьох проблем, з якими стикаються  люди у дорослому житті.

Публікацію підготували Матвієнко Т.О., Соколова В.В.

Залишити відповідь