You are currently viewing Тільки разом ми переможемо: благодійний збір продуктів харчування
  • Запис опубліковано:14.11.2023

Волонтерство нині – це хребет громадянського суспільства. А волонтери – рушійна сила змін. Вони відіграють значну роль у процесі формування суспільства. Волонтери – це люди, які працюють для інших добровільно та без винагороди. Це їхня добровільна інвестиція свого часу у добровільну суспільно корисну діяльність.

Щоденно кількість тих, хто приєднується до волонтерського руху в Україні, зростає. Волонтером  може бути кожен. Для цього не потрібно мати надзвичайних вмінь чи навичок. Найважливіше – мати бажання.

Найкращий спосіб зрозуміти, що таке волонтерство насправді, – спробувати самому.

8 листопада 2023 року здобувачі освіти та трудовий колектив ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ» під керівництвом викладача Таміли Литвиненко взяли участь у благодійному зборі на підтримку Збройних Сил України. Акцію приурочили до Дня працівників сільського господарства України, який цьогоріч відзначатимемо 19 листопада.

Захід згуртував всю коледжівську родину. Студенти і працівники коледжу принесли велику кількість продуктів харчування (овочі, фрукти, крупи, макаронні вироби, сухі супи, консерви домашнього приготування, солодощі, каву, чай та інші смаколики), енергетичні напої, засоби гігієни тощо.

Зібрана продукція була передана представникам організації «Волонтери Полтавщини».

Під час збирання та пакування продукції всі учасники процесу отримали багаж позитивних емоцій від відчуття того, що інші люди отримають необхідну довгоочікувану допомогу.

Такі заходи показують, що разом ми можемо робити дуже багато, що разом ми – сила.

Публікацію підготувала Тетяна Ткаченко

Відтворити відео

Залишити відповідь