You are currently viewing Тільки велосипед та гарний настрій!
  • Запис опубліковано:03.06.2023
3 червня відзначають Всесвітній день велосипедистів. Відомий британський політик Джеремі Корбін сказав: «Їзда на велосипеді – це вершина людських зусиль, майже нейтральний екологічний ефект у поєднанні з можливістю подорожувати на великі відстані, не заважаючи нікому. Велосипед – ідеальне поєднання технологій та людської енергії».
 
Сотні мільйонів людей нерозривно пов’язують своє повсякденне життя з неймовірним транспортним засобом – велосипедом. Його цілком можна назвати витвором мистецтва. Як відомо, велосипед є простим, недорогим, надійним, екологічно чистим і прийнятним видом транспорту, використання якого сприяє дбайливому ставленню до навколишнього середовища та підтриманню здоров’я. Якщо ви вирішили зайнятися велоспортом, то ви автоматично стаєте прихильником здорового способу життя. І, як приємний бонус – отримаєте бездоганну фізичну форму. Велоспорт доступний абсолютно кожному!
 
Напередодні Всесвітнього дня велосипедистів студенти нашого коледжу Надольський Владислав, Чорнуха Олександр, Чаус Владислава, Червінський Назар, Клименко Ростислав, Клочко Анастасія, Носенко Андрій, Кутімов Ілля, Чубаренко Поліна, Тертишний Максим, Шаталін Олександр разом з викладачами Світланою Дукою та Миколою Мушеговим здійснили велопрогулянку у мікрорайоні Левада.
Для безпечного катання був обраний відповідний веломаршрут, який зайняв 10 км.
 
Ми обираємо здоровий спосіб життя! Приєднуйтеся і ВИ!
 
Публікацію підготували Світлана Дука та Микола Мушегов

Залишити відповідь