You are currently viewing Тісний зв’язок теорії з практикою
  • Запис опубліковано:31.10.2023

Наш коледж у своїй діяльності з підготовки фахівців велику увагу приділяє зв’язку теорії з практикою. З цією метою ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ» тісно співпрацює з багатьма підприємствами, установами, організаціями міста Полтави та області.

Так, 31 жовтня 2023 року, відзначаючи Всесвітній день заощаджень, за ініціативи завідувача практичним навчанням Олександра Матвієнка та викладачів Вікторії Рудик і Лариси Гаркавої, студенти 3 курсу спеціальності 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок, 071 Облік і оподаткування відвідали відділення АТ «Райффайзен Банк Аваль».

Екскурсію для здобувачів освіти провели керівник центру продажів Юлія Костенко та головний менеджер Андрій Зубрівський:  познайомили з основними банківськими продуктами та послугами, особливостями роботи менеджерів та керівника.

Найцікавіше студентам було слухати про процедуру завантаження банкоматів та відкриття сховища, також їм нагадали про важливість нерозголошення особистої інформації по рахунках та розповіли, як не стати жертвою шахраїв.

Здобувачі освіти отримали приємні враження від екскурсії, цікавились питаннями працевлаштування, навчання та стажування в банку.

Екскурсія була цікавою, змістовною. Пані Юлія довела слухачам, що банки – це не лише гроші. Банки – це, перш за все, – клієнти.

Висловлюємо щиру подяку працівникам банківської установи за привітне та відповідальне ставлення колективу до проведення екскурсії.

Публікацію підготувала Вікторія Рудик

 

Залишити відповідь