You are currently viewing Топіарна стрижка рослин
  • Запис опубліковано:09.06.2024

Ландшафтний дизайн покликаний забезпечити декоративну привабливість ділянки із застосуванням різних елементів і композицій.

Топіарне мистецтво – це вміння створювати декоративні шедеври з чагарників і рослин шляхом їх стрижки або підрізування. Такі ландшафтні елементи дуже привабливо виглядають і нікого не залишають байдужим.

8 червня 2024 року викладачі групи кадрового забезпечення освітньо-професійної програми «Зелене будівництво і садово-паркове господарство» спеціальності 206 Садово-паркове господарство Оксана Шовкова, Вікторія Мельниченко, Олександра Пугач та садівник коледжу Альона Подорожна відвідали семінар «Топіарна стрижка рослин». Захід проходив на двох локаціях: паркова зона села Велика Круча Полтавської області та розсадник «Осокор» (село Лазірки, Полтавська область). Лектор – кандидат сільськогосподарських наук, співвласник розсадника «Осокор» Андрій Бут.

Під час прослуховування першої частини семінару учасники поглибили свої теоретичні знання щодо створення топіарної форми та утримання її в належному стані.

Друга частина семінару пройшла в умовах розсадника «Осокор». Саме тут  учасники спостерігали за проведенням стрижки спіралей та європейських помпонів із хвойних порід та самостійно відпрацювали навички проведення стрижки Нівакі на хвойних породах.

Семінар пройшов на високому рівні в дружному колі однодумців. Дякуємо за можливість підвищити свою кваліфікацію та здобути практичний досвід проведення топіарної стрижки в умовах розсадника «Осокор».

 

Публікацію підготували Оксана Шовкова, Вікторія Мельниченко

Залишити відповідь