You are currently viewing Тренінг представників патрульної поліції міста Полтави для здобувачів освіти «Домедична допомога при невідкладних станах»
  • Запис опубліковано:30.05.2024

28 травня 2024 року до нашого навчального закладу завітали представники патрульної поліції міста Полтави пан Руслан та пан Василь  зі спецпідрозділу тактико-оперативного реагування (ТОР), для проведення тренінгу з надання допомоги в надзвичайних ситуаціях при невідкладних станах. Зустріч відбулась за ініціативи викладачів Павла Мотрія та Валентини Соколової.

На початку зустрічі пан Руслан розповів, що кожен з нас може опинитись у ситуації, коли комусь буде необхідна допомога після надзвичайної ситуації. І саме від правильного алгоритму дій буде залежати стан потерпілого та те, чи буде він жити, адже саме перша домедична допомога дозволяє зберегти життя до приїзду швидкої допомоги.

Лектор зупинився на питаннях відповідальності, яку може нести кожен з нас за свої дії або бездіяльність.

Потім пан Василь ознайомив здобувачів освіти групи 12ек (ОПП «Землевпорядкування» та ОПП «Зелене будівництво та садово-паркове господарство») з ознаками інсульту, інфаркту, нападами епілепсії, зупинки дихання, серця та з ознаками критичних для життя кровотеч, також торкнувся питання порядку надання допомоги при ДТП.

Чому саме патрульна поліція ділилася знаннями з нашими здобувачами? – Часто вони найперші прибувають на місце надзвичайної події чи ситуації. Від їхнього вміння надання допомоги залежить життя людини.

Але теорія без практичних навиків – це лише теорія, тому здобувачі освіти мали змогу потренуватися на спеціальних тренажерах для проведення серцево-легеневої реанімації, зупинки кровотеч тощо.

 Маємо надію, що отримані знання і час, проведений на тренінгу, будуть корисними для наших здобувачів освіти.

Публікацію підготували Соколова В., Мотрій П.

Залишити відповідь