You are currently viewing Цікава, актуальна та змістовна розмова
  • Запис опубліковано:29.05.2023
У рамках проєкту «Забезпечення комплексного реагування щодо захисту осіб, постраждалих від торгівлі людьми, експлуатації або гендерно зумовленого насильства, осіб з групи високого ризику до потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, найбільш уразливих ВПО та населення, постраждалого від конфлікту у Полтавській області» у ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ» відбулася зустріч з керівником притулку для жінок БО «Світло надії» Вікторією Мірошниченко на тему «Протидія торгівлі людьми, експлуатації та гендерно зумовленому насильству».
 
Під час зустрічі студентів проінформували про те, хто може потрапити в ситуацію торгівлі людьми; розказали про основні види, причини, ознаки, масштаби торгівлі людьмиобговорили правила безпечної міграції.
 
Також гостя зробила велике інформаційне повідомлення про гендерно зумовлене домашнє насильство, його основні види, алгоритм дій.
 
Студенти взяли активну участь в обговоренні, відкрито ділилися своїми думками, задавали запитання.
 
У кінці бесіди всім  були роздані інформаційні листівки. Учасниками заходу були студенти таких груп: 21лд, 31з, 21м, 21б, 21ф, 31б, 31ф, 31м.
 
Публікацію підготувала Наталія Григоренко

Залишити відповідь