Високий рівень підготовки студентів забезпечує колектив висококваліфікованих спеціалістів-педагогів:

  1. Шевніков М. Я., директор коледжу, професор, доктор сільськогосподарських наук;
  2. Цебро А.В., зав. технологічним відділенням, викладач-методист, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії;
  3. Орихівська О. М., спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії;
  4. Абасова О. В., викладач першої кваліфікаційної категорії.
  5. Звонар Л.М., спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший викладач;
  6. Литвиненко Т.В., викладач першої кваліфікаційної категорії;
  7. Мельниченко В.С., викладач другої кваліфікаційної категорії;
  8. Ткаченко Т.В., спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії;
  9. Шовкова О. В., кандидат  сільськогосподарських наук, викладач вищої кваліфікаційної категорії;

Цикловою комісією успішно впроваджується комплекс новацій, націлених на вдосконалення навчального процесу, підвищення якості викладання, компетентнісного індивідуального підходу до навчання студентів в сучасних умовах.

При викладанні дисциплін викладачів циклової комісії завжди вирізняє практична спрямованість та можливість глибокого опанування студентами професійних навичок та знань. Саме тому викладачі відвідують навчальні екскурсії професійного спрямування об’єктами сільськогосподарського виробництва та ландшафтного дизайну Полтавської області, наукові семінари, а також обмінюються досвідом роботи з викладачами  інших  навчальних закладів.

Студенти та викладачі багато часу приділяють практичній стороні навчання, тому відвідування різних підприємств та виставок у галузі, є обов’язковою частиною освітнього процесу.

Поряд із науково-методичною роботою, члени циклової комісії багато часу приділяють культурному та духовному розвитку, разом відвідують історичні місця Полтавщини, України та Європи.

Викладачі циклової комісії – педагоги 21-го століття. Ті, хто йде «в ногу з часом», ті, хто здатен віднайти особистісний підхід до кожного, зрозуміти своїх студентів та бути їм цікавими.

Освітяни займаються самовдосконаленням, подорожують, долучаються до світових інновацій та переймають передовий закордонний досвід.

Циклова комісія кожного семестру готує і проводить певні заходи в коледжі, пропагує коледж на  міському  та обласному рівнях. Традиційно  кожного року на  засідання циклової комісії присвяченому професійному святу, запрошуються викладачі – ветерани, відбувається зустріч з молоддю  та концерт.