You are currently viewing Туризм як різновид активного відпочинку
  • Запис опубліковано:25.09.2023

Ось і настала золота розкішна щедра осіння пора. Око радіє насиченій розмаїттям яскравих кольорів палітрі. Стоять приємні теплі дні, бадьорить дух свіже повітря, радісний спів пташок створює настрій – все це спонукало студентів-спортсменів з ВСП «АЕФК ПДАУ» разом з викладачами Світланою Дукою та Миколою Мушеговим до активного відпочинку у вихідний день, напередодні Всесвітнього дня туризму, який відзначають 27 вересня.

Мета цього позаурочного спортивного виховного заходу – заохочення молоді до туристичної активності, популяризація туризму. Зазвичай, такий відпочинок, як туризм, насичений неповторними враженнями: за короткий проміжок часу, мандруючи новими стежинами, мали можливість змінити кілька локацій та отримати максимум позитивних емоцій, приємних вражень та заряд позитивної енергії.

Під час вікенду на природі ми по-справжньому занурилися в атмосферу походу: орієнтувалися по карті, здійснили прогулянку на велосипедах, встановлювали намет, вивчили види туристичного багаття та способи його розпалення, пограли у волейбол та бадмінтон, насолоджувалися риболовлею, готували їжу та просто спілкувалися.

Відпочинок восени – ідеальне рішення для організації активного дозвілля! З приходом осені не варто сидіти вдома. Навпаки, саме час для нових приємних вражень та захоплюючих краєвидів. Тож не втрачайте і свого шансу!

Публікацію підготували Світлана Дука та Микола Мушегов

Залишити відповідь