You are currently viewing Туризм як унікальна можливість взаємозбагачення
  • Запис опубліковано:13.04.2024

Весняний період – це гарна нагода відпочити та відновити сили після довгої зими, тому сьогодні, 10 квітня 2024 року, здобувачі освіти технологічного відділення груп 31а та 32а (ОПП «Виробництво і переробка продукції рослинництва») спільно з викладачами фізичного виховання Мушеговим М.А., Дукою С.М. та кураторами Звонар Л.М., Шовковою О.В. здійснили відпочинок на природі.

Занурившись у природне середовище, ми повною мірою змогли підзарядитися всім необхідним, аби мати подальшу можливість досягнення поставлених цілей у повсякденному житті.

Протягом дня ми: – дізналися про основи фізичної підготовки до походу; – згадали правила техніки безпеки під час туристичного походу; – позмагалися у спритності, швидкості, силі та витривалості; – запам’ятали цікаві факти з історії та розвитку туризму; – тестували спорядження, встановлювали намет та вивчали правила пакування рюкзака у туристичному поході; – перевірили себе на спостережливість та уважність; – відкрили у собі надзвичайні здібності до приготування їжі; – поспілкувалися та пожартували. Весело, пізнавально та корисно провели час разом! Гайда за чудовими краєвидами і таємницями!

Публікацію підготували Світлана Дука та Микола Мушегов

Залишити відповідь